Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Tych

 

kierownicaTychy są jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej i należą do większych miast województwa śląskiego. Miejscowość znana jest z fabryki Fiata, a także piwowarstwa. Może ponadto poszczycić się licznymi parkami, które zajmują znaczącą jego powierzchnię. Będąc w Tychach, z pewnością trzeba pospacerować po tutejszej, urokliwej starówce. To również doskonały punkt wypadowy dla turystów chcących się udać do Muzeum Auschwitz-Birkenau, leżącego w odległości zaledwie 20 km od Tych.

Przewozy międzynarodowe z Tych dla kochających podróże

Przewozy międzynarodowe z Tych osób udających się na turystyczną eskapadę są ważną częścią naszej działalności. Jako profesjonalna firma przewozowa zapewniamy komfortowe busy do Belgii, Holandii i Niemiec, które wyjeżdżają z Tych każdego dnia tygodnia. Z dumą możemy podkreślić, że zaufało nam już wielu pasażerów. Pragnąc odwdzięczyć się za pokładane w nas zaufanie, klientom podróżującym z nami regularnie oferujemy co 6-ty przejazd za symboliczną złotówkę.

Wiemy, że poruszanie się za granicą dla części osób stanowi wyzwanie. Specjalnie z myślą o nich realizujemy usługę door-to-door. Co to konkretnie oznacza ona dla podróżujących? Wygodę oraz spokój wynikający z tego, że nasz bus przyjedzie po Was w określone przez Was miejsce i dowiezie dokładnie do punktu wybranego przez zamawiającego usługę. Jest to fantastyczna propozycja dla pasażerów z dziećmi, dzięki której unikniecie niedogodności związanych z koniecznością zorganizowania transportu między busem a lokalizacją, na której Wam zależy.

Żyjemy w czasach nieustającego komunikowania się, co rodzi potrzebę powstawania nowych kanałów dostarczania korespondencji. Wychodząc naprzeciw właśnie tego rodzaju zapotrzebowaniu, Optima Bus realizuje usługę dostarczania przesyłek do Niemiec z Tych, a także do innych krajów, do których jeżdżą nasze busy. Przewieziemy bez uszczerbku Waszą paczkę, a korespondencję oddamy w ręce adresata.

Optima Bus to przewóz osób i przesyłek z zachowaniem najwyższych standardów. Poznajcie bogatą gamę naszych udogodnień i skontaktujcie się z naszymi konsultantami już teraz! Nasze usługi w prosty sposób zamówicie również przez nasz formularz online oraz SMS.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+