Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Tomaszowa Lubelskiego

 

kierownicaPoczątki Tomaszowa Lubelskiego sięgają końca XVI w., dzięki czemu miasto słynie z ciekawych zabytków, takich jak malownicza cerkiew i kapliczka św. Wojciecha. Miejscowość położona jest na Roztoczu Środkowym, którego walory przyrodnicze stwarzają szerokie możliwości zarówno aktywnego wypoczynku, jak i odbywania niespiesznych spacerów.

Odwiedzając Tomaszów Lubelski koniecznie należy skosztować przysmaku lokalnej kuchni, jakim są pierożki tomaszowskie. Ta smakowita, rozsławiająca Roztocze potrawa posiada najczęściej farsz składający się z kaszy, soczewicy lub kapusty, otulony drożdżowym ciastem o nieprzeciętnej lekkości.

Przewozy do Belgii, Holandii i Niemiec – wypocznij w podróży

Któż nie kocha odbywać eskapad kulinarnych! Kraje, do których jeżdżą nasze busy, również mogą się poszczycić wyjątkowymi daniami, będącymi rajem dla podniebienia wytrawnych smakoszy. Bez względu na to, czy podróżujecie dla czystej przyjemności, czy łączycie przyjemne z pożytecznym wyruszając za granicę w celach zawodowych, nasze busy do Belgii, Holandii i Niemiec z Tomaszowa Lubelskiego zapewnią Wam szybką, bezpieczną i zarazem miłą podróż.

Wygodę podczas jazdy gwarantują ergonomiczne fotele, klimatyzowane wnętrze, możliwość skorzystania z odtwarzacza DVD oraz połączenie z Internetem poprzez darmowe WiFi. Nasza obsługa pozostaje stale do Waszej dyspozycji, pragniemy bowiem stworzyć dogodne warunki oraz dać poczucie bezpieczeństwa jazdy wszystkim podróżującym. Serdecznie zapraszamy na pokład małych podróżników! Odwagę wyruszenia ku przygodzie nagradzamy specjalnym, 20-złotowym upustem. Przygotowaliśmy także rabaty dla grup i doceniamy naszych wiernych pasażerów, którzy co 6-ty przejazd z nami odbywają za symboliczną złotówkę.

Organizowane przez Optima Bus przewozy międzynarodowe z Tomaszowa Lubelskiego odbywają się codziennie. Oferujemy również usługę door-to-door. To wyjątkowo wygodny sposób podróżowania, w którego efekcie jako przewoźnik odbierzemy Was spod Waszych drzwi i dowieziemy dokładnie w określone przez Was miejsce. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas wartością nadrzędną. Dlatego w zakres usług transportowych włączyliśmy przewożenie przesyłek do Niemiec z Tomaszowa Lubelskiego. Czy Waszą korespondencję i paczki dostarczymy także adresatom na terenie Belgii oraz Holandii? Jak najbardziej tak! Zapraszamy do kontaktu już teraz, nasi konsultanci przybliżą Wam wszelkie szczegóły oferty Optima Bus.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+