Busy do Holandii, Belgii i Niemiec z Skarżyska-Kamiennej

 

kierownicaSkarżysko-Kamienna jest siedzibą władz powiatu skarżyskiego i stanowi ważny ośrodek przemysłowy. Historia miasta nierozerwalnie związana jest z sektorem zbrojeniowym. Swoją siedzibę ma tutaj MESKO SA, zajmujące się wytwarzaniem zespołów do amunicji oraz rakiet. Do największych atutów miejscowości zalicza się Muzeum Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej – drugi co do wielkości w Polsce zbiór militariów, prezentowany nie tylko pod dachem, ale również w plenerze. Skarżysko-Kamienna stanowi także świetny punkt początkowy dla wycieczek w region świętokrzyski, również dlatego, że leży na przecięciu ważnych linii drogowych i kolejowych, co czyni je znaczącym węzłem komunikacyjnym.

Przewozy międzynarodowe ze Skarżyska-Kamiennej

Poruszanie się po drogach krajowych i międzynarodowych jest pasją, która stała się podwaliną powstania Optima Bus. Stawiamy na rozwój nowoczesnych form biznesu, dlatego przewozy międzynarodowe realizujemy busami kursującymi do Niemiec, Belgii i Holandii prosto ze Skarżyska-Kamiennej.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż nowoczesność w usługach przewozowych oznacza połączenie skuteczności oraz wygody, przy jednoczesnym zagwarantowaniu bezpieczeństwa pasażerom. W tym celu inwestujemy we flotę pojazdów najnowszej generacji, a naszym klientom oferujemy korzystne ubezpieczenie, które z góry wliczone jest w cenę biletu. Dbamy o satysfakcję naszych podróżujących, dlatego zawsze możecie liczyć na pomoc naszego profesjonalnego grona doradców oraz kierowców, którego dewizą obok fachowości jest uprzejmość i czuwanie nad Waszym komfortem przez cały czas bycia w trasie.

Równie silnie zależy nam na innowacyjności w działaniu. Z tego względu świadczone przez nas przewozy międzynarodowe ze Skarżyska-Kamiennej mogą być zrealizowane w oparciu o system door-to-door. Zastanawiacie się, co to oznacza? Można powiedzieć w przenośni, iż są to przewozy “szyte na miarę”. Realizowane są dokładnie z punktu do punktu, wyznaczonego przez zamawiającego.

Atrakcyjność naszej oferty opiera się ponadto o dostarczanie przesyłek do Niemiec ze Skarżyska-Kamiennej, jak i do innych krajów, do których jeżdżą nasze busy.

Nie zwlekajcie i zamówcie idealnie dopasowaną do Was usługę Optima Bus już dziś!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+