Busy do Belgii, Niemiec i Holandii z Łasku

 

kierownicaŁask założony został w XIV w., dzięki czemu do dziś szczyci się bezcennymi zabytkami. Bez wątpienia warto zwiedzić m.in. późnogotycką kolegiatę oraz drewniany kościół św. Ducha. Odwiedzający Łask koniecznie powinni się wybrać do Kolumny, ponieważ w tej części miasta można obejrzeć zabudowania starego letniska z początków XX w. Wielbiciele spędzania czasu na łonie natury z pewnością zakochają się w tutejszych okolicach, porośniętych urzekającymi lasami, obfitującymi w jagody i jeżyny. Dużą atrakcją turystyczną jest szlak starych młynów nad Grabią, gdyż nad tą rzeką zabytkowe dziś młyny powstawały już w XVI w. Na miłośników lotnictwa czeka w Łasku nie lada gratka. Mieści się tu 32 Baza Lotnictwa Taktycznego, a podczas pikników lotniczych można podziwiać samoloty F-16.

Zarezerwuj przewozy międzynarodowe z Łasku

Choć podróże lotnicze posiadają nieodparty urok, nie wszędzie na chwilę obecną można dotrzeć samolotem. Czy poruszanie się drogą lądową również może być komfortowe? Tak właśnie będzie, jeśli wybierzecie Optima Bus!

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie przewozów międzynarodowych z Łasku. Nasze busy do Belgii, Holandii i Niemiec wyruszają z Łasku każdego dnia, gdyż dewizą Optima Bus jest bycie elastycznym i zawsze dyspozycyjnym dla klientów. Wystarczy wysłać do nas SMS, zadzwonić lub skorzystać z formularza zamieszczonego na naszej stronie. Przy zamówieniu usługi door-to-door nasz bus przyjedzie bezpośrednio pod Wasze drzwi i dowiezie dokładnie do wyznaczonego przez Was celu.

Przejazd odbywa się nowoczesnymi busami do Belgii, Holandii i Niemiec bezpośrednio z Łasku. W ich klimatyzowanych wnętrzach czekają na Was wygodne fotele, a odtwarzacz DVD i bezpłatny dostęp do Internetu spowodują, że droga nie będzie się dłużyć. Nasza wysoko wykwalifikowana obsługa czuwająca nad bezpieczeństwem jazdy będzie Wam służyć wszelką pomocą.

Obszerne bagażniki naszych pojazdów zmieszczą bagaże pasażerów, a także przesyłki do Niemiec, Belgii i Holandii z Łasku, które możecie nadać za naszym pośrednictwem. Odpowiadamy za nie w trakcie transportu i skutecznie doręczymy pod wskazany adres.

Zapraszamy do skorzystania z usług Optima Bus! W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami, którzy przybliżą szczegóły oferty.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+