Busy do Holandii, Belgii i Niemiec z Sosnowca

 

kierownicaSosnowiec to znane, przemysłowe miasto południowej Polski. Jest częścią związku gmin Metropolii Śląskiej, Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego oraz aglomeracji katowickiej i wielkopolskiej, gdzie żyje kilka milionów mieszkańców. Nazwa miejscowości wywodzi się od słowa “sosna”, obszary te bowiem były niegdyś gęsto porośnięte lasami sosnowymi. Do dziś Sosnowiec chlubi się ponad 2250 ha terenów zielonych, a w granicach miasta mamy możliwość spacerować po licznych parkach o bezcennej wartości historycznej oraz przyrodniczej. Unikatowe torfowisko “Bory” jest częścią sieci Natura 2000, czyli obszarów ochrony przyrody na terytorium Unii Europejskiej.

Wybierz nasze przewozy busami do Niemiec, Holandii i Belgii!

Mieszkając w tak licznej aglomeracji, z pewnością można zatęsknić za kontaktem z naturą. Wybierzcie się zatem w komfortową podróż ku zielonym szlakom Europy i skorzystajcie z przewozu naszymi kameralnymi busami do Niemiec, Holandii i Belgii prosto z Sosnowca!

Wystarczy usiąść wygodnie w naszych ergonomicznych fotelach i oddać się przyjemności bycia w trasie. Drogę uprzyjemni Wam w pełni klimatyzowane wnętrze, a także możliwość korzystania z DVD. Nasze pojazdy wyposażone są również w system zapewniający pasażerom dostęp do darmowego WiFi. Relaks ze smartfonem czy praca na laptopie w trakcie jazdy z Optima Bus jest gwarantowana. Dzięki usłudze door-to-door odbierzemy Was bezpośrednio spod Waszych drzwi i dowieziemy dokładnie we wskazane przez Was miejsce.

Najfantastyczniejsze podróże odbywa się oczywiście za przystępną cenę. Załoga Optima Bus ma to na uwadze, dlatego sukcesywnie opracowujemy dla naszych klientów atrakcyjne promocje. Osoby regularnie korzystające z naszych usług za co szósty przejazd płacą jedynie złotówkę. Wyprawy grupowe to rewelacyjna przygoda! Przyłączamy się do Waszej radości i grupom minimum 3-osobowym proponujemy korzystny rabat. Uwielbiamy także najmłodszych podróżników, z tego względu opiekun podróżujący z dzieckiem otrzyma 20-złotowy rabat.

To nie wszystko! Najważniejsze dla nas jest Wasze bezpieczeństwo, dlatego też w cenę biletów za przewozy międzynarodowe z Sosnowca wliczone zostało ubezpieczenie.

Zajmujemy się również dostarczaniem przesyłek do Niemiec z Sosnowca oraz na teren krajów, do których jeżdżą nasze busy. Poznajcie więcej szczegółów na temat naszej bogatej oferty dla mieszkańców Sosnowca i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+