Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Radomska

 

KIEROWCA
Radomsko słynie z przemysłu drzewnego, którego tutejsza tradycja liczy przeszło 125 lat. Współcześnie ma tu swe siedziby ponad 600 zakładów stolarskich. To także znaczący ośrodek przemysłu metalowego, maszynowego i szklarskiego. Gospodarczemu rozwojowi miasta sprzyja rozlokowana tutaj podstrefa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Radomsko obfituje również w zabytki oraz miejsca upamiętniające dzieje regionu. Szczególnie chętnie odwiedzane jest przez turystów Muzeum Drukarstwa Rodziny Kamińskich, gdzie w interesującej formie poznaje się tajniki dawnego drukowania

Jesteś fachowcem w swojej dziedzinie, który doskonali umiejętności za granicą? Kochasz podróżować i bez zwiedzania Europy nie wyobrażasz sobie życia? Jako firma wyspecjalizowana w przewozach międzynarodowych m.in. z Radomska pragniemy zainteresować Cię naszą ofertą.

Busy do Belgii, Holandii i Niemiec codziennie z Radomska

Wybierając Optima Bus, stawiasz na doświadczonych kierowców, którzy dbając o Twoje bezpieczeństwo podczas jazdy, spełniają zarazem najwyższe standardy obsługi. Każdy klient traktowany jest przez naszych specjalistów indywidualnie i z dbałością o jego potrzeby. Dokładamy wszelkich starań, aby przejazd przebiegał w przyjemnej atmosferze. Regulowane fotele pasażerów można ustawiać w ergonomicznej pozycji. Ponadto we wnętrzu każdego busa znajduje się odtwarzacz DVD, dzięki któremu nie będziesz się nudzić. Zależy Ci na wolnym dostępie do Internetu? Przez cały czas podróży możesz korzystać z bezpłatnego WiFi. Kurs busami do Belgii, Holandii lub Niemiec z Radomska odbywa się oczywiście z zapewnieniem postojów na chwile odpoczynku od jazdy w odpowiednich lokalizacjach.

Nie ryzykuj, wybierz sprawdzonego przewoźnika! W gronie naszych specjalistów znajdują się wykwalifikowani logistycy oraz doświadczeni kierowcy, którzy skupiają się na zaplanowaniu i realizacji usługi przejazdu na najwyższym poziomie. W cenę biletów wliczone jest ubezpieczenie podróżnego. Dla zwiększenia bezpieczeństwa pasażerów korzystamy z systemu namierzania pojazdu, a równocześnie kierowcy monitorują na bieżąco natężenie ruchu, w celu ominięcia korków i innych utrudnień na drodze.

Co znaczy, że jesteśmy elastyczni i zawsze dyspozycyjni? Nasze przewozy busami do Belgii, Holandii lub Niemiec odbywają się codziennie i realizowane są metodą od drzwi do drzwi. Za pośrednictwem Optima Bus wyślesz także przesyłkę do Niemiec z Radomska – analogicznie na teren Belgii lub Holandii. Jesteś dla nas ważną osobą i zależy nam na cennych dla Ciebie rzeczach, dlatego paczki na całej trasie traktujemy z wielką pieczołowitością.

Zadzwoń lub napisz do nas – specjaliści z Optima Bus odpowiedzą na każde Twoje pytanie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+